Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Ata Tekstil, Denizli Pınarkent Mahellesi 200 Sokak No:12 adresinde yerleşik olarak Ham Bez Dukuma Üretimi gerçekleştirmektedir.

1980’den beri faaliyet gösteren işletmemiz, engin bilgi ve tecrübesi ile sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.

2004 yılında kapasitesini %150 artırdığı, kendi inşa ettirmiş olduğu yeni üretim ve idari departmanlarının bir arada olduğu yeni yerimizde faaliyet göstermekteyiz. Kurulu kapasitemiz muhtelif ebatlarda Ranforce, Kreton,Flanel, Saten,Policotton ve muhtelif atkı çeşitleri ile ortalama 2.000.000 mt/ay Ham Bez Dokuma üretimini gerçekleştirmektedir. Temel üretim hedefimiz müşterilerimizin taleplerini doğru kalitede, doğru ve en kısa sürede gerçekleştirmektir.

İnanıyoruz ki çalışma prensibimiz müşterilerimizle olan ilişkimizi çok sağlam zemine oturmuş bir dostluğun oluşmasını sağlayacaktır.

VİZYONUMUZ

Tekstil Dokuma sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Ata Tekstil , sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Ata Tekstil , bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.